Портфоліо

Пропоную інтерактивне портфоліо вчителя початкових класів 

Щоб познайомитися із моїм досвідом та результатами роботи, перейдіть за посиланням та викачайте вміст теки на власний комп'ютер, а вже тоді переглядайте інтерактивну презентацію - портфоліо.

Доступ до всіх матеріалів портфоліо

На сторінках мого сайту читайте:  

1. Про інтерактивне навчання в інклюзивному класі. 

2. Про інклюзивну освіту 

3. Про мою участь у VІІ Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій (17–18.09.2015 року) 

 

Я готувала роботу в номінації «Інновації в організації навчально-виховного процесу в ЗНЗ».  Тема моєї роботи «Хмарні технології як засіб роботи в інклюзивному класі».

Участь у науково-практичній конференції

Участь у відкритій науково-практичній конференції «Інформаційно-комунікаційні технології як засіб підвищення якості освіти», організованій ХОІППО.

Тема наукової роботи «Дистанційне навчання як форма реалізації мультимедійних, хмарних та Інтернет-технологій в навчально-виховному процесі у класах інклюзивного навчання початкової школи».

Мною опубліковано частина навчальних комп'ютерних презентацій  з різних предметів на різних сайтах. Маю великий комплект сертифікатів про це.

 

Комплекти навчальних комп'ютерних презентацій

Мною створено комплекти навчальних комп'ютерних презентацій:

для 1 класу:

  • математика,
  • читання,
  • природознавство,
  • трудове навчання.

для 2 класу:

  • природознавство

Вся електронна наочність розміщена в хмарі. На сторінках цього сайту на більшість із них надано доступ для загального використання.

Позитивна мотивація до навчання

Пропоную познайомитися із матеріалом мого виступу на педагогічній раді "Формування позитивної мотивації до навчальної діяльності учнів в умовах особистісно-зорієнтованого навчання".

Перейдіть за посиланням