Участь у VІІ Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій
(17 – 18  вересня 2015 року)

Прочитати статтю та переглянути її презентацію

За організаційного сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України у м. Черкасах проходив VІІ Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій.
Для участі у Фестивалі надійшло326 конкурсних робіт з 21 області України, а також із Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Литви, Польщі та Росії за різними номінаціями. 
Я готувала роботу в номінації «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах».  Тема моєї роботи «Хмарні технології як засіб роботи в інклюзивному класі».
Відповідно до рішення журі Фестивалю мене серед 88 учасників запросили на очний тур Фестивалю.
17 вересня відбулося відкриття Фестивалю та нагородження переможців, слухали презентацію Наукової студії Беха Івана Дмитровича, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, доктора психологічних наук, директора Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України на тему «Особистість як мета сучасного виховання».
В цей же день для учасників Фестивалю була організована автобусна екскурсія до Шевченківського національного заповідника, Музею Т. Г. Шевченка  (м. Канів). Для мільйонів людей усього світу місто Канів назавжди поєдналося з ім'ям великого сина українського народу Тараса Шевченка, місцем його вічного спочинку - Чернечою горою. От і я з гордістю і глибокою пошаною ступила на цю землю.

 

 
18 вересня була організована робота майстер-класів, секційні засідання та урочисте Закриття Фестивалю («Відкритий мікрофон»).

 

 

 

Багато вражень, позитивних емоцій, цікавих думок та позитивний досвід педагогів, відчуття важливості моєї теми, збірником педагогічних інновацій та диплом Фестивалю – з таким багажем я повернулася в рідне місто до своїх першокласників.